upisi

Upisi na tečajeve stranih jezika u proljetnom semestru školske godine 2023./2024. traju od 25. siječnja 2024.

Radno vrijeme za upise je od ponedjeljka do petka od 17:00 do 20:00 sati uz obaveznu telefonsku najavu, a telefonske informacije možete dobiti od 9:00 do 20:00 sati.

Postupak upisa za tečajeve stranih jezika:

Ako se želite upisati na početni tečaj, dovoljno se prijaviti na 091 522 80 28 ili putem e-maila  te doći potpisati ugovor u dogovorenom terminu.

Ako imate određeno predznanje iz nekog stranog jezika, ali ne znate koji je to stupanj po europskom referentnom okviru, obratite nam se telefonom ili e-mailom te dogovorite testiranje i savjetovanje s profesorom koji će utvrditi na kojem stupnju možete nastaviti usavršavati svoje znanje.

UPISI NA BRAINOBRAIN (za djecu od 5 do 14 godina):

Telefonske predbilježbe za nove grupe u tijeku su na 091 522 80 28. Potrebno je ostaviti svoju e-mail adresu na koju vam zatim dostavljamo obrazac za prijavu. Kad ispunite obrazac i pošaljete ga na info@snaga-znanja.hr, dijete je predbilježeno za svoju dobnu skupinu i grupe počinju s radom čim se skupi dovoljan broj djece.

Informacije: 091/ 522 80 28

Brainoibrain

Upisi djece u nove Brainobrain grupe u tijeku su cijele godine i nastava počinje čim se prijavi dovoljan broj djece.

Kad birate aktivnosti za svoje dijete, neka Brainobrain bude Vaš prvi izbor jer je to više od aktivnosti - aktivnost s kojom rastu sposobnosti za život, školu i sve ostale slobodne aktivnosti. Provjerite kako s Brainobrainom možete probuditi genijalca u svojem djetetu!

Saznaj više: www.brainobraineurope.com  ili http://www.skola.snaga-znanja.hr/brainobrain

Informacije: 091/ 522 80 28

Početni i napredni tečajevi njemačkog jezika

Uskoro odlazite u inozemstvo i želite naučiti barem osnove komunikacije na njemačkom jeziku?
Ovaj tečaj osmišljen je za Vas.

popusti

blue-sale-label-1425212205U9b.jpg

POPUSTI NA TEČAJEVE STRANIH JEZIKA:

Cijene s popustom za jednokratno plaćanje prije početka tečaja navedene su u tablici.

Ako dva člana uže obitelji upišu tečajeve u istom semestru, oba člana ostvaruju 5% popusta.

Ako upisujete 2 tečaja u istom semestru, odobravamo 5% popusta na drugi tečaj.

Ako dovedete prijatelja, Vi ostvarujete 5% popusta.

Ne odobravamo dodatne popuste na jednokratna plaćanja i akcijske cijene (početni engleski).

Na isto plaćanje ne odobravamo 2 popusta.

CIJENA UKLJUČUJE:

• predviđeni broj nastavnih sati

• dodatni nastavni materijal

• pristupanje ispitu

• troškove izrade diplome

POPUSTI NA BRAINOBRAIN:

Ako upišete dvoje ili više djece i plaćate u ratama, samo prvo dijete plaća punu cijenu (525,00 kuna / 69,68 € za 4 susreta po 120 minuta), dok za svako sljedeće dijete ostvarujete 10% popusta.